Hun vreugde maakt ons blij!

Helpt u mee?
Steun ons

de dj’s van ’s heeren loo deden het weer

jun 17, 2025 | Nieuws | 0 Reacties

De dj’s van ’s Heeren Loo hebben afgelopen donderdag weer een geweldig optreden verzorgd. Met de Up & Down Discoshow traden zij op bij dagactiviteiten centrum de Dante in Ommen.

Jubileumfeest

Dianca werkt al 40 jaar bij de Baalderborg Groep en dat moest natuurlijk gevierd worden. Daarom had de organisatie de dj’s van de Up & Down Discoshow geboekt.

De dj’s

Onze dj’s: Sander, Brian, Jan, Vincent en Berrie hebben er ook in Ommen weer een feest van gemaakt. Met een professionele openingsact startten zij de show, waarbij het publiek fanatiek meedeed met de countdown.

Direct daarna barstte het feest los met een medley van feesthits. Zo werd het publiek getrakteerd op muziek van onder anderen; Snollebollekes, Frans Bauer, André Hazes en Jannes.

Niet alleen de cliënten, maar ook de ouders, familie en begeleiding gingen helemaal los op de muziek van de dj’s van ’s Heeren Loo.

Hartelijk dank

De show duurde anderhalf uur, maar ging veel te snel voorbij. Terwijl de laatste polonaise werd gedraaid, werden de strooifoto’s en buttons door de dj’s uitgedeeld.

Echte artiesten

Ook werden de dj’s gevraagd om met verschillende mensen op de foto te gaan. En dat deden deze artiesten heel graag. Kortom het werd een geweldige middag voor alle bezoekers, waar u meer over kunt lezen bij de reviews van onze site.

Nadat de laatste foto’s waren gemaakt, vertrokken we weer huiswaarts. Met dank aan de prima organisatie, Dianca en het enthousiaste publiek.

Wilt u de Up & Down Discoshow boeken? Gebruik dan het contactformulier of mail ons.

0 reacties

Een reactie versturen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Helpt u mee?

Samen staan we sterker!

Steunen als bedrijf

Wilt u samen met de Vreugdefabriek zorgen voor de Vreugde van mensen met een beperking en ouderen?